Izmantojamo aparātu un procedūru apraksts

Visi aparāti un visas procedūras ir pieradījuši savu augsto efektivitāti un drošību

Mikrodermabrāzija (dimanta pīlings)

Procedūra tiek veikta ar aparātu ALVIBALTA Au-221. Tehnoloģija, kas sevī ietver ādas slīpēšanu ar dimanta uzgaļiem un attīrošo vakuuma iedarbību. Mikrodermabrāzija veicina ātro šūnu reģenerāciju, ādas reljefa izlīdzināšanu, kā arī ādas kopējo stāvokļa uzlabošanu. Rekomendējamais kurss: 4-6 procedūras.

Kombinēta sējas ādas tīrīšana (mehāniskā + ultraskaņas)

Procedūra , kas sevī ietver uzreiz divas tīrīšanas metodes: mehānisko un ultraskaņas. Mūsdienās tā ir viena no efektīvākajam procedūrām cīņā ar sējas ādas defektiem. Tiek veikta virsējo un dziļo slāņu attīrīšanas no netīrumiem, ādas toņa un reljefa izlīdzināšana, sējas veselīgs izskats.

PRX-T33 pīlings – neinvazīvā ādas biorevitalizācija

PRX-T33 pīlings - Bezinjekcijas kompleksa programma sejas ādas atjaunošanas un atjaunināšanai. Terapijas rezultātā netiek bojāts ādas virsējais slānis. Pateicoties unikālajam sastāvam tiek stimulēti dziļākie ādas slāņi, tiek formēts jauns kolagēns, tiek atjaunota šūnu struktūra, vienlaikus tiek veikta pretiekaisuma un balinoša iedarbība.

LPG masāža figūras koriģēšanai uz aparāta B-flexy Cellustop

Ķermeņa apjomu samazināšana, ādas struktūras uzlabošana, celulīta likvidēšana. Priekšrocības: bez sāpēm, bez traumām, redzams rezultāts jau pēc pirmās procedūras, kas tiek palielināts pēc katras nākamas procedūras. Rekomendējamais kurss – 8-12 procedūras, divās reizes nedēļā. Procedūras ilgums: 45 minūtes.

pHformula sistēma - jaunās paaudzes pīlingi

Ieguvumi: kontrolēta ādas atjaunošana, patentēts transporta komplekss PH-DVCTM nodrošina vienmērīgu un kontrolētu aktīvo vielu piegādi visos ādas slāņos, nesabojājot epidermu.
M.E.L.A. procedūra - ādas hiperpigmentācijas ārstēšana. A.C.N.E. procedūra - pinnes ārstēšana. C.R.Complex - kuperozes un rosacejas ārstēšana. T.C.A. procedūra - pēcaknes ārstēšana.

Mezoterapija un biorevitalizācija - līdzekļu ieviešana injekciju veidā.

Priekšrocības: procedūrai var būt ātri atjaunojošs efekts.
Apriline HYDRO (1,8% hialuronskābe + 2% glicerīns). Hialuāls (1,8% hialuronskābe + 1,6% dzintarskābe). Pildīts M-HA 18 (18mg/ml hialuronskābe + 20mg/ml glicerīns). Kurss: 2-4 procedūras ar 3-4 nedēļu intervālu.

Mikroadatošana (frakcionēta mezoterapija)

Atjaunošanās tehnika, kas aktīvi stimulē ādas atjaunošanos. Procedūra tiek veikta, izmantojot dermapenu, ko izmanto mikroinjekcijām ar aktīvo kokteiļu ievadīšanu dziļākai zāļu iekļūšanai ādā. Serumi Genosys (AWS, SWS, CTS, CVS, HA), DMAE kokteiļi, polinukleotīdi, hialuronskābe. Rekomendējamais kurss: 4-6 procedūras.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.